HCC wordtlid banner

Presentatie: Digitaal lezen

Dinsdag 3 februari 13:00 tot 16:00

Georganiseerd door:

Speeltuin Pascal
Pascalweg 12
3076 JP Rotterdam

Digitaal lezen betekent dat je boeken, kranten of tijdschriften leest of beluistert via een scherm. Dat kan op verschillende apparaten: een e-reader, tablet, smartphone, computer of zelfs via een koptelefoon als je liever luistert. De inhoud is vaak hetzelfde als in een papieren boek, maar de vorm is digitaal. Je kunt het lettertype aanpassen, het scherm verlichten en zelfs laten voorlezen.

Waarom zou je digitaal lezen?
Er zijn veel voordelen aan digitaal lezen, zeker voor wie comfort en gemak belangrijk vindt. Je kunt de lettergrootte en helderheid zelf instellen, wat prettig is voor je ogen.

Digitale boeken zijn licht en makkelijk mee te nemen — je hebt een hele bibliotheek in je tas. Dankzij de voorleesfunctie kun je ook luisteren in plaats van lezen. En het mooiste: je hebt altijd en overal toegang tot je boeken, zolang je apparaat opgeladen is. Maar als de batterij leeg is, verdwijnen de boeken niet.

Presentator is Ruuth Brouwer

Inloop vanaf 13.00 uur

Start presentatie: 13.30 uur

'Meld je aan voor de nieuwsbrief'

'Abonneer je nu op een of meerdere van onze nieuwsbrieven en blijf op de hoogte van onze activiteiten!'

Aanmelden