Nieuws
Bewaar je digitale afbeeldingen veilig: zo voorkom je dat kostbare herinneringen verloren gaan
20 augustus 2026
Een aantal jaren geleden was het simpel: je pc was met een kabel aan het kastje van de provider verbonden en je had een internetaansluiting. Met de groei van het aantal laptops kwam de behoefte aan een draadloos netwerk. Wifi maakte zijn entree in vele huizen. Inmiddels zijn er tablets en smartphones bijgekomen; veel printers zijn tegenwoordig ook draadloos en moderne tv’s worden aangesloten op het netwerk. En dan hebben we het nog niet over het Internet of Things gehad.
De presentatie over dit onderwerp verduidelijkt de vele mogelijkheden en legt uit wat de diverse kastjes en aansluitmogelijkheden zijn. Er wordt gekeken naar het delen van bestanden over meer dan één computer. Ook nieuwere toepassingen van het netwerk, zoals Domotica, beveiliging en NAS (centrale opslag en back-up) komen ter sprake.
NB om de presentatie en syllabus te downloaden moet je ingelogd zijn
Wil je een presentatie over dit seizoensthema aanvragen, stuur dan een e-mail aan: verenigingszaken@hcc.nl, onder vermelding van Thuisnetwerk.
Nieuws
20 augustus 2026
Nieuws
20 augustus 2026
Nieuws
20 augustus 2026
Nieuws
20 augustus 2026
Nieuws
20 augustus 2026
'Abonneer je nu op een of meerdere van onze nieuwsbrieven en blijf op de hoogte van onze activiteiten!'
Aanmelden