Dagelijks gebruiken we de browser om informatie op te halen, spullen te kopen, financiële transacties te doen, filmpjes te kijken, et cetera. Maar wie kijkt er mee? Wie verdient geld aan jouw informatie? En misschien nog wel belangrijker: hoe voorkom je dat? Daarover gaat de presentatie op woensdag 14 mei van 13.30 tot 16.00 uur. De zaal is open vanaf 13.15 uur.
Tijdens de presentatie wordt uitgelegd hoe het internet werkt en wat de rol van de browser is. Van de verschillende browsers wordt bekeken hoe veilig of onveilig die omgaan met jouw informatie en welke browser het meest zorgvuldig omgaat met jouw gegevens en jouw privacy.
Verder worden de verschillende zoekmachines behandeld en welke daarvan het beste jouw privacy beschermen.
Bepaalde extenties op browsers zijn ook een belangrijke aanvulling bij de bescherming van jouw privacy. Uitgelegd wordt wat extenties zijn, welke van belang zijn voor de bescherming van de privacy en hoe je die in een browser kunt installeren.
Tevens wordt uitgelegd wat nu eigenlijk het Dark Web en het Deep Web zijn.
De locatie waar deze presentatie geven wordt, is Buurthuis Het Voorhof, Herman Gorterhof 165, 2624 XL Delft.